Обчислити кількість молекул природного газу ch4 що міститься в обємі 8,96л на н у​


Ответы на вопрос

Отвечает Носенкова Лиза.

*N-кількість молекул

*Vm-Молярний об'єм

*V-об' єм

*v або n- кількість речовини

*N(A) - число Авогадро

Дано :

V(CH4) =8.96л

N(молекул) -?

Розв'язання

v=N/N(A). Звідси N=v*N(A)

v=V/Vm=8.96(л) : 22.4(л/моль) =0.04 моль

N=v*N(A) =0.04 моль * 6.02*10^23=0.2408 молекул.

Відповідь :0.2408 молекул.