Будь ласка допоможіть. Яке число молекул містить вуглекислий газ кількістю речовини 5 моль? Яка

маса відповідає магній оксиду кількістю речовини 4 моль? Обчисліть масу нітратної кислоти, що міститься в 44,8літрах.

Ответы на вопрос

Отвечает Пак Мария.

Ответ:

1)30,1

2)160г

3)126г

Объяснение:

1) N= 6,02*5= 30,1

2)m=4*40= 160г

3)m= 63*44,8/22,4= 126г