Який об'єм кисню потрібний для повного згорання етину, кількість речовини 0.5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Шавердин Данила.

Ответ:

V=n*Vm=0.5*22.4=11.2

Объяснение:

Отвечает Вадимна Вера.
Дано:

n ( C2H2 ) = 0,5 моль

V ( O2) - ?

Розв’язок:

2C2H2 + 5O2 = 4CO2 + 2H2O

n ( O2) = Співвідношення молей етину і кисню 2 : 5, отже 0,5 моль ділимо на 2 і множимо на 5 = 1,25 моль

V ( O2 ) n • Vm = 1,25 • 22,4 = 28 л.