Який об'єм за нормальних умов займуть азот N2 масою 7 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Вика.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(N2)=7 г

Vm=22,4 л/моль (н.у.)

V(N2)-?

Розв*язок:

Визначаємо кількість речовин азоту за формулою: n=m/M ,де

M(N2)=2×14=28 г/моль

n(N2)=7г/ 28г/моль =0,25 моль

Визначаємо об*єм азоту за формулою:

V=n×Vm

V(N2)=0,25моль × 22,4л/моль = 5,6 л

Відповідь: V(N2)=5,6 л