До 200 г 20% розчину солі додали 300 г 15% розчину цієї ж солі. Яка масова частка солі (%) в

добутому розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Бейфус Маша.

Відповідь:

m(роз)=200г          m(солі)=200*20%=40г          

W(роз)=20%

m(роз)=300г           m(солі)=300*15%=45г          

W(роз)=15%

W(солі)=?                m(солі в добутому роз)=40+45=85г

                               m(добутого роз)=200+300=500г

                              W(солі)=m(реч)/m(розч)*100%

                               W(солі)=85/500*100%=17%

Пояснення: