ДАЮ 20 БАЛІВ!!!Розрахуйте кількість речовини NaCl масою 125 грам.


Ответы на вопрос

Отвечает Супрун Арина.

Ответ:

2 моль

Объяснение:

Дано:

m(NaCl)=125 г

n(NaCl)-?

Розв*язання:

Обчислюємо кількість речовини NaCl за формулою:  n=m/M, M(NaCl)=23+35,5=58,5 г/моль

n(NaCl)=125г / 58,5г/моль =2,14 моль≈2 моль

Відповідь: n(NaCl)≈2 моль