ОЧЕНЬ СРОЧНО ПРОШУ ПОМОГИТЕ Склади формули продуктів реакції за їхньою валентністю. Добери

коефіцієнтиу рівняннях реакцій.Li + O2 = Li O Fe + CI2 = Fe CI Zn + HCI = ZnCI + H2 Cu(OH)2 + HCI = CUCI + H2OПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НАДО.SOS​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Карина.

Ответ:

Объяснение:

4Li + O2 = 2Li2O

2Fe + 3Cl2 = 2FeCl3

Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2↑

Cu(OH)2 + 2HCl = CuCl2 + 2H2O