Виготовити 1000 г оцту з масовою часткою розчиненої речовини 9%.


Ответы на вопрос

Отвечает Kun Mirage.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 1000 г

W(в-ва) = 9%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 1000 *9 / 100% =90 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 1000 - 90 г = 910 г