Обчисли масову частку рубідій гідроксиду в розчині масою 44 г, у якому розчинено луг масою 11 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Забелин Вадим.

Ответ:

Объяснение:

m(спол) = 44 + 11 = 55г

W(RbOH) = 44/55 = 4/5 = 0.8 = 80%