З якими з речовин реагує ферум 3 гідроксид: SO3, K2SO4 , H2SO4 , K2O , KNO3 , HCl?


Ответы на вопрос

Отвечает Гильфанова Карина.

Ответ:

Объяснение:

2Fe(OH)3 + 3H2SO4 = Fe2(SO4)3 + 6H2O

Fe(OH)3 + 3HCl = FeCl3 + 3H2O