1). Закінчіть рівняння розкладу: A) Ag O = Ag +....Б) NaNO3 = NaNO2 +.....2). Закінчить рівняння

реакцій, поданих схемами. Вкажіть тип кожної із реакцій. А). .....+О2= SO2Б). ....+O2= P2O5В). С +......= СО2Г). KMnO4= KMnO4+ MnO2+ .....

Ответы на вопрос

Отвечает Бызова Варвара.

Ответ:

Объяснение:

1) 2Ag2O = 4Ag + O2

  2NaNO3 = 2NaNO2 + O2

2) S + O2 = SO2 (соединение)

 4P + 5O2 = 2P2O5 (соединение)

 C + O2 = CO2 (соединение)

2KMnO4 = K2MnO4 + MnO2 + O2 (разложение)