Обчисліть масову частку солі у розчині що містить 45 г цієі солі та 200 г води


Ответы на вопрос

Отвечает Лутц Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 45 г

m(р-ля) = 200 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 45 + 200 = 245 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 45 / 245  *100% = 18,36 %