Маса розчиненої речовини у 100 г розчину з масовою часткою 5℅ становить​


Ответы на вопрос

Отвечает Постникова Анна.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 100 г

W(в-ва) = 5%

Найти

m(в-ва)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 100 * 5 / 100% = 5 г