Складіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення:Н,0 -- О, -

Fe3O4Hgo​

Ответы на вопрос

Отвечает Кічун Діма.

Пояснення: H2O+O2=O2+H2

                      O2+Fe2O=Fe3O4