Яка маса BaSO4 випадає в осад, якщо BaCl2 вступає в реакцію з 9,8г H2SO4?​


Ответы на вопрос

Отвечает Коршков Никита.

m(H2SO4) = 9.8 g

m(BaSO4) - ?

n(H2SO4) = 9.8 / 98 = 0.1 mol

              0.1 mol     x mol

BaCl2 + H2SO4 = BaSO4 + 2HCl

               1 mol       1 mol

1:0.1 = 1:x

x = 0.1

m(BaSO4) = 0.1 * 233 = 23.3 g

Ответ: m(BaSO4) = 23.3 g.