Допишіть праві частини реакцій та перетворіть їх на рівняння а)BaO+H2SO4=........ +H2O

б)K2O+HNO3=KNO3+....... в)K2O+HNO3=KNO3+....... г)Zn+HCI=........+H2

Ответы на вопрос

Отвечает Бурнацева Надежда.

Ответ:

Объяснение:

BaO + H2SO4 = BaSO4 + H2O

K2O + 2HNO3 = 2KNO3 + H2O

Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2