Обчисліть масу триолеїну кількістю речовини 0,2 моль ​


Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Никита.

Ответ: 176,8 г

Дано:

n((C17H33COO)3C3H5)= 0.2 моль

m((C17H33COO)3C3H5) - ?

Объяснение:

CH₂ -O -C(=O)-C₁₇H₃₃

|

CH -O -C(=O)-C₁₇H₃₃

|

CH₂ -O -C(=O)-C₁₇H₃₃

M((C₁₇H₃₃COO)₃C₃H₅)= 884 г/моль

m= ((C₁₇H₃₃COO)₃C₃H₅) = n*M = 0,2 моль*884 г/моль = 176,8 г

Відповідь: 176,8 г