Хто знає будь ласка допоможіть!!!! Дам ще балів . 7.Визначте відносну молекулярну масу

хлоридної  кислоти.8. Наведіть приклад реакції обміну.9.Наведіть приклад реакції взаємодії кислотного оксиду з основним оксидом .​

Ответы на вопрос

Отвечает Сафонова Елизавета.

Ответ:

7.Mr(HCl)=1 + 35.5 =36.5 г / моль

8.NaOH + HCl = NaCl + H 2 O

9.CuO+CO2=CaCO3

Объяснение: