Скільки молекул міститься у NaCl кількістю речовин 1 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Анохина Анастасия.

Объяснение:

Дано:

n (Nacl) = 1 моль

Na = 6.02*10^23 моль^-1

----------------------------------

N-?

Розв'язання:

n = N/Na

N= n*Na = 1*6,02*10^23 моль^-1= 6,02*10^23

Відповідь: 6,02*10^23