Обчисліть масу глюкози, що піддали бродінню, якщо добуто етанол об’ємом 575 мл (густина етанолу 0,8

г/мл).

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Настя.

Ответ:

m(C2H5OH)=575мл*0.8г\мл=460г

М(C2H5OH)=12*2+5+17=46г\моль

N(C2H5OH)=460г:46г\моль=10моль

C6H12O6=180г

2C2H5OH+2CO2=92г

x=180г*460г\92г=900г

m(C6H12O6)=900г

Объяснение: