Обчисліть масу глюкози,що піддали бродінню ,якщо при цьому добуто етанол об"ємом 287,5 мл(густина

етанолу 0,8 г/мл)

Ответы на вопрос

Отвечает Костюченко Максим.
M=V*ρ   m(C2H5OH)=287,5мл*0,8г/мл=230г
хг                    230г
C6H12O6=2C2H5OH+2CO2
180г            92г
х=180*230/92=450г