Знайдіть масу, об'єм H2, якщо в реакцію вступає 7 моль Mg + HClпомогите пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Усик Іра.

Ответ:

Объяснение:

 7 моль                                                 Х г, Х л

  Mg      +     2HCl    =     MgCl2     +    H2

n=1 моль                                             n=1 моль

                                                           М = 2 г/моль

                                                           m=2 г

7 моль Mg   -   Х г   Н2

1 моль  Mg   -   2 г   Н2

m(H2) = 7 * 2 / 1 = 14 г

n(H2) = m / М = 14 г/ 2 г/моль = 7 моль

V(H2) = Vm *n = 22,4 л/моль * 7 моль =156,8 л