Обчислити масову частку елементів у сполуці Дано: Cr2(CO3)3


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Ангелина.

Дано:

Cr2(CO3)3

Знайти:

W (Cr)

W (C)

W (O)

Розвязання:

Mr (Cr2(CO3)3) = Ar(Cr)*2 + Ar(C)*3 + Ar(O)*6 = 52*2 + 12*3 + 16*9 = 104 + 36 + 96 = 236

W (Cr) = \frac{Ar(Cr) * Mr (Cr)}{Mr (Cr2(CO3)3)} * 100% =\frac{52 * 2}{236} * 100% = 44 %

W (C) = \frac {Ar(C) * Mr (C)}{Mr (Cr2(CO3)3)} * 100% = \frac{12 * 3}{236} * 100% = 15%

W (O) = \frac{Ar(O) * Mr (O)}{Mr (Cr2(CO3)3)} * 100% = \frac{16 * 9}{236} * 100% = 41%

Відповідь: W (Cr) =44% ;   W (C) = 15% ;  W (O) =41% ;