1. Дописати та урівняти рівняння реакцій. Вказати типи реакцій. а) N2O3 + H20-б) Cu2O + HNO3 –в)

LiOH + P205 —г) Mg(OH)2 + H3PO4 -д) Cu(NO3)2 + KOH -e) Pb(OH)2 –срочно ппжпж​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабенко Алина.

Ответ:

Объяснение:

N2O3 + H2O = 2HNO2    (соединение)

Cu2O + 2HNO3 = 2CuNO3 + H2O   (обмен)

6LiOH + P2O5 = 2Li3PO4 + 3H2O   (обмен)

3Mg(OH)2 + 2H3PO4 = Mg3(PO4)2 + 6H2O  (обмен)

Cu(NO3)2 + 2KOH = Cu(OH)2 + 2KNO3 (обмен)

Pb(OH)2 = PbO + H2O  (разложение)