Визначте масову частку кухонної солі у розчині, приготовленому змішуванням 10 грам солі та 85

грамів води. дам 38 баллов!

Ответы на вопрос

Отвечает Trifonova Masha.

Ответ:

Объяснение:

m(солі)=10г

m(води)=85г

w(солі) - ?

w(солі) =m(солі)/m(солі)+m(води)=

w(солі)=10/10+85=10/95=0,105 або 10,5%