яким об'єм водню н.у виділиться внаслідок взаємодії 16,8 г заліза із сульфатною кислотою поможіть

даю 20 балів будь-ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Степан.

Дано:

m(розчину H2SO4)=300г

w(H2SO4)=9,8%=0,098

V(Н2)-?

знайдемо масу сульфатної кислоти (речовини) в розчині: 300*0,098=29,4г

           29,4г                Хл

Fe + H2SO4=FeSO4+H2

            98г                 22,4л

х=29,4*22,4/98=6,72л