Допишіть рівняння реакції. Вкажіть суму всіх коефіцієнтів _CH4+_O2->_


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анастасия.

CH₄ + 2O t° CO₂ + 2HO

1 + 2 + 1 + 2 = 6

Ответ: 6

Отвечает Королевская Самира.

Ответ:

Объяснение:

CH4 + 2O2 =CO2 +2H2O (сума коефіцієнтів =6 (1+2+1+2=6)