18. Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення згідно зі схемою:

SO, H,SO, CaSO3. Для другого перетворення наведіть два способи. Назвіть всі речовини та вкажіть типи хімічних реакцій.

Ответы на вопрос

Отвечает Китикова Ксюша.

Ответ:

Объяснение:

SO2+H2O=H2SO3 (оксид сірки + вода = сульфітна кислота, тип реакції сполучення)

CaO + H2SO3 = CaSO3 + H2O (оксид кальцію +сульфітна кислота = сульфіт кальцію + вода, тип реакції обміну)

Ca + H2SO3 = CaSO3 + H2↑ (кальцій +сульфітна кислота = сульфіт кальцію +  водень, тип реакції заміщення)