Помогите Для виготовлення цукрового сиропу було взято цукор масою 200 гіводу об'ємом 200 см3.

Обчисліть масову частку цукру в сиропі. (%) *​

Ответы на вопрос

Отвечает Никольская Лилия.

Ответ: 50%

Дано:

m(цукор) = 200 г

V(H2O) = 200 куб. см

ω(цукор)-?

Объяснение:

ρ(Н2О) = 1 г/куб. см

m(H2O) = ρ*V = 1 г/см³*200 см³ = 200 г

m(p-ну цукру) = m(цукор)+m(H2O) = 200 г+200 г = 400 г

ω(цукор) = m(цукор)/m(p-ну цукру) = 200 г/400 г = 0,5 або 50%

Відповідь: 50%