Напишіть рівняння реакцій. Розставте коефіцієнти а) BeO + LiOH =B) Cu(OH)2 + HNO3=б) Be(OH)2 +

NaOH = г) FeCI3 + LiOH =​

Ответы на вопрос

Отвечает Плащук Лёша.

а) BeO+2LiOH=Be(OH)2+Li2O

б) Cu(OH)2+2HNO3=Cu(NO3)2+2H2O

в) Be(OH)2+2NaOH=Na2BeO2+2H2O

г) FeCl3+3LiOH+Fe(OH)3+3LiCl