Який об’єм водню (н. у.) виділиться під час взаємодії калію кількістю речовини 0,5 моль з водою?


Ответы на вопрос

Отвечает Широков Роман.

Ответ:

25 моль хл

2К+2Н2О=2КОН+Н2

2 моль 22,4л

2,5------------х

2-------------22,4

х=2,5×22,4/2=28 литров