яка масова частка магнію хлориду в розчині якщо змішати 6.2 г магній хлорид гексагідрату

(MgCl2*6H2O) й 93.8 г води.

Ответы на вопрос

Отвечает Григорощук Полина.

Ответ:

m(р-ну)=m(MgCl2)+m(H2O)=6.2г+93.8=100г

w(MgCl2)=m(MgCl2)/m(р-ну)*100%=6.2%

Объяснение: