3. До розчину калій хлориду масою 200 г, у якому масова частка КСІ –20%, додали 300г води. Яка

масова частка речовини у добутому розчині?​пжжжжжжжжжжжжж СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Константинопольский Альберт.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 200 г

ω(КCl) = 20%

m(H2O) = 300 г

-----------------------

ω1(KCl) - ?

Розв*язання:

1.Визначаємо масу КCl у 200 г 20% розчину:

m(KCl)=(ω(KCl)×m(р-ну) )/100% = (200×20)/100%=40 г

2. Визначаємо масу утвореного розчину:

m1(р-ну)=m(р-ну) +m(Н2О) =200г + 300г=500 г

3. Визначаємо масові частку КCl в добутому розчині:

ω1(КCl)=(m(KCl)/m1(р-ну))×100%=(40г/500г)×100%=8%

Відповідь: масова частка речовини в добутому розчині 8%