До 360г 20%-ого розчину калій хлориду додали 140г води. Яка масова частка розчиненої речовини в

новоутвореному розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Ждан.

Объяснение:

Дано:

m(р-ра 1) = 360 г.

w(р.в 1) = 20%

m(р-ля) = 140 г.

Найти:

w(р.в 2) - ?

Решение:

m(р.в) = m(р-ра) * w(р.в) = 360 * 0,2 = 72 г.

m(р-ра общ.) = 360 + 140 = 500 г.

w(р.в 2) = m(р.в) / m(р-ра общ.) = 72 / 500 = 0,144 = 14,4%

Ответ:    14,4%