СРОЧНО!!!! До розчину масою 80 грам з масовою часткою солі 15% долили 20 грам води. Яка масова

частка утвореного розчину? Вирішити задачу. Дано: ....

Ответы на вопрос

Отвечает Колосов Вова.

Ответ:Ответ: 12%

Дано:

m₁(p.солі) = 80 г

ω₁(солі) = 15% або 0,15

+m(H₂O) = 20 г

Знайти:

ω₂(солі) - ?

Объяснение:

Знаходимо масу солі в розчині:

m(солі) = m₁(p.солі)*ω₁(солі) = 80 г*0,15 = 12 г

Рахуємо масу кінцевого розчину

m₂(р.солі) = m₁(p.солі) + m(H₂O) = 80 г + 20 г = 100 г

Знаходимо масову частку утвореного розчину:

ω₂(солі) = m(солі)/m₂(р.солі) = 12 г/100 г = 0,12 або 12%

Відповідь: 12%

Объяснение: