З якими із зазначених речовин буде взаємодіяти вода? K2O,Mg(OH)2,CaO,SO3,Al2O3,P2O5,CuO,Na2O


Ответы на вопрос

Отвечает Константинов Артём.

Ответ:

Объяснение:

K2O + H2O = 2KOH

CaO + H2O = Ca(OH)2

SO3 + H2O = H2SO4

Al2O3 + 3H2O = 2Al(OH)3

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

Na2O + H2O = 2NaOH