В склянці води (200 гр) розчинили 0,12 г Калію проміду, обчисліть масову частку розчиненої речовини


Ответы на вопрос

Отвечает Безрукова Алена.

Ответ:

Дано:

m(Н2О) = 200 г

m(лим. к-ти) = 0,12 г

Знайти:

ш(лим. к-ти)-?

Розв'язок.

m(розчину) = m(H2O) + m(лим. к-ти) = 200 г + 0,12 r = 200,12 r

щ(лим. к-ти) = m(лим. к-ти)=m(розчину) = 0,12 r 200,12 r = 0,0006 a6o 0,06%

Відповідь: 0,06%