Обчислити масову частку солі в розчині виготовленому розчиненням 20 г солі у воді масою 280 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Уткина Ангелина.

Ответ:

20г+280г=300г

масова частка=20г/300г=0,06г×100%=6%