Яка масова частка солі, якщо маса води 75 г, а солі 25г. *0,250.10.40.5​


Ответы на вопрос

Отвечает Рахматуллина Гулина.

Ответ:

0,4

Объяснение:

W= m (cсолі) /m(солі)+m(води)=25/25+75=25/100=0,4