Визначити масу води, що міститься у 150 г розчину з масовою часткою сульфатної кислоти 0,15 *​


Ответы на вопрос

Отвечает Бурлакова Кристина.

Ответ:

ниже

Объяснение:

дано:

m(розч)-150 г

w(р..р)-0,15

Знайти:

m(ро-ка)-?

m(р.р)-?

Розв'язок:

m(р.р)=w(р.р) × m(розч)=0,15 × 150 =22,5

m(ро-ка)=150 - 22,5 = 127,5

Відповідь:m(р.р)=22,5 ; m(ро-ка)=127,5