Обчислити масову частку спирту у розчині, що отримали змішуванням 60г спирту і 180г води​


Ответы на вопрос

Отвечает Ивашков Рома.

Ответ:

25%

крч

60+180=240

240:100=2.4

2.4*25=60

Отвечает Хван Александр.

Ответ:

m(р-ну)=m(спирту)+m(води)=60+180=240г

w(спирту)=m(спирту)/m(р-ну)*100%=60/240*100%=25%

Объяснение: