Визначте масу солі і води, необхідні для приготування 50 г 10%-го розчину солі у воді.


Ответы на вопрос

Отвечает Бонд Митя.

Ответ:

Объяснение:

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 50 * 10 / 100% = 5 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 50 -5 = 45 г