Задача: Обчтсли масу цукру і води треба для приготування 100г розчину з масовою часткою цукру 0,04

(4%) поможіть пожалуста!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Тюш Ксюша.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 100 г

W(в-ва) = 4%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) /100% = 100 * 4 / 100% = 4 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 100 - 4 = 96 г