Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійсни ти такі послідовні перетворення: а) С

→ СО → СО2; б) S → SО2 → SО3.

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачёва Юля.

1)

2С +О2 =2СО

2СО + О2 = 2СО2

2)

S + O2 = SO2

2SO2 + O2 = 2SO3