Обчисліть масу розчину кислоти з масовою часткою 15 %, що містить 90г кислоти. З ДАНО ЗНАЙТИ І

РОЗВ. ДАЮ 65 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Казачёнок Валерия.

Ответ:

Объяснение:

Дано

W(в-ва) = 15%

m(в-ва) = 90 г

Найти

m(р-ра)

m(р-ра) =m(в-ва) * 100% / W(в-ва) = 90 *100% / 15% =600 г