Калій оксид масою 37,6 г повністю прореагував з бромідною кислотою. Обчисліть масу і кількість

речовини утвореної солі. (повний розв'язок задачі)

Ответы на вопрос

Отвечает Musatovs Deniss.

Ответ:

37,6 г Х г Х г

K2O + 2HBr = 2KBr + H2O

n=1 моль n=1 моль n=1 моль

М=94 г/моль М = 119 г/моль М = 18 г/моль

m=94г m= 119 г m=18 г

37,6 г К2О - Х г KBr

94 г К2О - 119 г KBr

m(KBr) = 37,6 * 119 / 94 = 47,6 г

37,6 г К2О - Х г Н2О

94 г К2О - 18 г Н2О

m(H2O) = 37,6 * 18 / 94 = 7,2 г

Объяснение: