Хлоридна кислота взаємодіє з магнієм масою 8,4г.Зробіть необхідні обчислення та вкажіть кількість

речовини хлоридної кислоти, взятої для реакції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Даня.

Ответ:

Объяснение:

Дано :

m(Mg)=8,4г

Знайти :

n(HCl)-?

Розв'язання:

n(Mg)=m/M

M(Mg)=24

n=8,4/24= 0,35 моль

n(Mg)=n(HCl) , як 1:2

n(HCl)=2×0,35= 0,7 моль