1.У розчині масова частка солі NaCl дорівнює 17 %. Обчислити масу розчину, що містить 135 г NaCl


Ответы на вопрос

Отвечает Рамазан Сула.

Ответ:

Объяснение:

m(в-ва) = 135 г

W(в-ва) = 17%

Найти

m(р-ра)

m(р-ра) = m(в-ва) * 100% / W(в-ва) = 135 г * 100% / 17% =794 г