Задача 5. Який об'єм за н. у. займатиме вуглекислий газ, узятий кількістю речовини0.25 моль?​


Ответы на вопрос

Отвечает Булгакова Дарья.

n = V/Vm

V = n*Vm = 0,25*22,4 = 5,6 л