ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПОЖАЙЛУСТА!Визнач речовину Х у схемі перетворень Сu --> CuO --> Cu(OH)2

--> CuO --> Cu(NO3)2 --> Cu та склади рівняння відповідних реакцій

Ответы на вопрос

Отвечает Каримова Диана.

Ответ:

2Cu + O2 = 2CuO

CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O

CuCl2 + 2NaOH = Cu(OHl2 + 2NaCl

Cu(OH)2 = CuO + H2O

CuO + 2HNO3 = Cu(NO3)2 + H2O

Cu(NO3)2 = Cu + O2 + 2NO2